Odszedł Sławek Wrona…

Z głębokim smutkiem informujemy, że 29 lipca 2016 r. zmarł Sławomir Wrona.

45eb621dccSławek był naszym Sąsiadem, którego charakterystyczną sylwetkę i donośny głos kojarzą zapewne wszyscy Mieszkańcy Osiedla. Zapalony kibic, brydżysta. A przede wszystkim Ktoś, dzięki komu nasze Osiedle jest w dużym stopniu tym, czym jest. Przez wiele lat Sławek był członkiem zarządu Stowarzyszenia Osiedle Nad Strumykiem II, spędzając długie godziny na wydeptywaniu ścieżek urzędów i instytucji, które są istotne dla funkcjonowania Osiedla. Dzięki Jego uporowi udało się zrobić wiele, szczególnie w pierwszych najtrudniejszych latach. Jego ostatnią inicjatywą, którą zrealizowano, była ścieżka łącząca ulicę Królowej Śniegu z Kalinową.

Sławku – dziękujemy za wszystko!

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Msza w intencji Zmarłego odbędzie się w środę 3 sierpnia o godz. 7:00 w kościele Sw. Antoniego na Warszewie. Pogrzeb w środę 3 sierpnia o godz. 9:30 na Cmentarzu Centralnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>